Ponuky (0)Dopyty (0)
Reklama na barterland

O projekte


Všetky dôležité informácie o bartrovom systéme

BARTERLAND - prvý slovenský bártrový (výmenný) portál pre zadávanie dopytov a ponúk s ich automatickým párovaním podľa kategórií, určený nielen firmám, ale i širokej verejnosti.

Vymeňte svoj tovar priamo s kupujúcim/predávajúcim bez províznych poplatkov a bártových prostriedkov. Dohodnite si vlastné podmienky výmeny, ktoré vyhovujú obom stranám. Takúto výmenu môžete logicky uskutočniť iba vtedy ak Vašu ponuku dokáže využiť niekto, kto ponúka presne to, čo vy chcete kúpiť. Ale nie je tomu vždy tak a preto môžete predávať a nakupovať za bártrové peniaze BART-EURÁ (1 BART-EURO má hodnotu 1 EURO).

Výšku bártrového podielu v BARTEURÁCH si určujete Vy sami na základe dohody s druhou stranou. Je len na Vás či ponúknete svoj tovar, služby na plný bárter a necháte si BARTUER-ami zaplatiť komplet sumu aj s DPH, alebo budete požadovať DPH v hotovosti a ostatné si necháte uhradiť BARTEUR-ami, alebo zrealizujete obchod v sume napr.65% plabou BARTEUR-ami z celkovej sumy obchodu a ostatnú časť 35% si necháte uhradiť hotovosťou.

Ak ste ešte nič nepredali, ale máte záujem niečo nakupovať poskytneme Vám bártrový úver a následnými predajmi či už Vášho tovaru, alebo služieb svoj úver postupne splatíte.

BÁRTRUJTE ÚPLNE ZADARMO, BEZ AKÝCHKOĽVEK POPLATKOV*

U nás neplatíte žiadne vstupné poplatky, žiadne ročné opakovacie poplatky, neplatíte ani poplatky za realizáciu bártových obchodov v BARTEURÁCH pri predaji Vašich tovarov, či služieb.*

Bártrovaním...

  • šetríte hotovosť, znižujete prevádzkové náklady - platíte svojim tovarom, službami
  • predáte nadbytočné zásoby - prebártrujete aj to, čo za peniaze predáte veľmi ťažko, alebo vôbec
  • získate nových odberateľov, nové zákazky, zvýšite obraty - pôjdu ku Vám tí, ktorým dáte možnosť u Vás platiť bártrom. Vaši potencionálni klienti, môžu peniazmi totiž platiť všade, ale čo keď ich zrovna nemajú?
  • získate výhodu oproti konkurencii - za peniaze pôjde zákazník do ktorejkoľvek firmy, ale za bárter pôjde k Vám
  • už teraz môžete realizovať svoje plány bez peňazí - nakupujte na nákupný kredit
  • vyplníte "hluché" obdobia vo vašom podnikaní - ak býva vo Vašom druhu podnikania obdobie útlmu (mimosezóna v ubytovaní, predávate sezónny tovar atď),ponúknite svoj tovar, služby na bárter

... jednoducho bártrujte ....a všetko na portáli je ZADARMO !!!

Vyhrajte 3-dňový pobyt pre dve osoby!!!
Ak si zadáte na portál minimálne 10 dopytov a ponúk (môže byť aj mix) , budete zaradený do zlosovania o 3-dňový pobyt pre dve osoby v niektorom z 3* hotelov na Slovensku, podľa aktuálnej ponuky nášho portálu. Výber hotela bude len na Vás. A ak ste firma, umiestnime Váš banner do sekcie v ktorej inzerujete úplne ZADARMO!!!